Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

Spójnie, kompleksowo i nowocześnie o funduszach europejskich

Zdjęcie

www.rpo.slaskie.pl

Ruszył nowy serwis RPO WSL 2014-2020

Strona poświęcona RPO WSL 2014-2020 to nowocześnie zaprojektowana grafika z intuicyjną nawigacją, która ułatwia pełny dostęp do zamieszczanych materiałów i funkcjonalności. Serwis jest dostępny niezależnie od urządzenia, którym posługuje się Internauta, a przede wszystkim jest przystosowany do korzystania z niego przez osoby niepełnosprawne.

Szata graficzna strony jest spójna dla wszystkich portali informujących o programach operacyjnych dostępnych w bieżącej perspektywie. Zapewnia to intuicyjne poruszanie się po stronach w poszukiwaniu podobnych informacji dla różnych programów. Założeniem jest stworzenie przyjaznego, spójnego i ujednoliconego systemu informacji internetowej. Dlatego wychodząc od ogólnopolskiego portalu o FE www.funduszeeuropejskie.gov.pl (prowadzonego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju), można w sposób szybki i łatwy przejść do każdego z portali programów krajowych i regionalnych.

Nowy serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego: rpo.slaskie.pl proponuje użytkownikowi rozpoczęcie nawigacji od wyboru jednej z kategorii - ogólnie zainteresowanego korzystaniem z unijnych środków, realizującego projekt, poszukującego informacji tylko o Programie Regionalnym Województwa Śląskiego lub zainteresowanego bieżącymi aktualnościami publikowanymi w serwisie. Ponadto, na stronie znajduje się również kompleksowa informacja o sieci dostępnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich wraz bieżącą ich aktywnością oraz formularzem konsultacyjnym. Korzyścią nowego serwisu jest również to, że skupia wszystkie informacje o tym, co dzieje się w Programie. To oznacza, że w jednym miejscu zainteresowany uzyska wiedzę zarówno w zakresie Europejskiego Funduszu Społecznego, jak i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w zakresie naborów projektów, wyników konkursów, obowiązujących dokumentów itp. Te informacje będą dotyczyły działań wszystkich instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu, tj. Urzędu Marszałkowskiego, Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz porozumień i stowarzyszeń ZIT/RIT.

Obecnie trwają prace nad serwisem Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020.

Nowa strona serwisu RPO WSL 2014-2020

2015-04-16

 
www.efs.slaskie.pl | www.efs.gov.pl | www.slaskie.pl                 Kontakt z administratorem portalu: tel. 032 774 04 33, mpodlaska@slaskie.pl

EFS slaskie.pl EFS śląskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Projekt i wykonanie strony www: Art4net s.c.