Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

Życie do wygrania cz. 2

Reportaże filmowe

Europejski Fundusz Społeczny już od dziesięciu lat aktywnie wspiera rozwój społeczno-zawodowy Polek i Polaków. W województwie śląskim do tej pory zrealizowano ponad 4,1 tys. projektów, w których wzięło udział ponad 375 tys. osób! Dzięki unijnym dotacjom powstało ponad 19 tys. nowych firm. Te imponujące dane to najlepszy dowód, że podjęte działania odpowiadały na potrzeby mieszkańców regionu.

Pamiętajmy jednocześnie, że za tymi spektakularnymi liczbami kryją się zwykli - niezwykli bohaterowie, którzy dzięki unijnym dotacjom odmienili swoje życie. Historię kilku z nich - najbardziej kreatywnych, zaangażowanych i pełnych pasji - przedstawiamy w reportażach. Choć niektórzy z nich w pewnym momencie życia znaleźli się na życiowym zakręcie, nie poddali się. Z ogromną energią i determinacją walczyli o swoje lepsze jutro i odnieśli zasłużony sukces. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie środki z EFS, które pomogły im na starcie. Rozmowy, które Państwo zobaczą to piękne i wzruszające opowieści o ludzkich losach mieniących się różnymi kolorami. To opowieści, z których bije nadzieja, że nawet w najtrudniejszej sytuacji, można spotkać na swojej drodze ludzi, gotowych wyciągnąć do nas pomocną dłoń. To wreszcie opowieści o życiu na pełnych obrotach i wykorzystywaniu szans, które zsyła los.

Realizacja: Studio SOHO Film

2015-05-06

 
www.efs.slaskie.pl | www.efs.gov.pl | www.slaskie.pl                 Kontakt z administratorem portalu: tel. 032 774 04 33, mpodlaska@slaskie.pl

EFS slaskie.pl EFS śląskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Projekt i wykonanie strony www: Art4net s.c.