Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

Aktywna promocja funduszy unijnych

Zdjęcie

fot. Tomasz Żak

Stoiska informacyjne i wystawiennicze, warsztaty, spotkania z ekspertami, wymiana doświadczeń - to główne akcenty Targów Funduszy Europejskich.

Targi odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. „To nie przypadkowa lokalizacja - MCK to jedna z kluczowych inwestycji, z sukcesem zrealizowana w minionej perspektywie. Jest więc okazja, aby zobaczyć ten obiekt z bliska" - tłumaczą organizatorzy.

Targi Funduszy Europejskich są również zwieńczeniem kilkutygodniowej kampanii informacyjnej o Programie Regionalnym „Razem zmieniamy Śląskie".

Województwo Śląskie dysponuje w ramach RPO WŚL 2014-2020 kwotą 3,5 mld euro. W tym roku na wsparcie projektów przeznaczono prawie 3 mld zł w ramach ogłoszonych dotychczas 40 naborów. Bardzo aktywnie realizowane są szkolenia dla przyszłych beneficjentów. Sieć punktów służy informacją w całym regionie - szczególnie poprzez lokalne oraz tzw. mobilne punkty informacyjne.

Wydarzeniem towarzyszącym VIII Targom Funduszy Europejskich będzie zaplanowana na 24 listopada br. konferencja „Europejska Współpraca Terytorialna w województwie śląskim". Posłuży ona wymianie doświadczeń w zakresie współpracy transgranicznej, transnarodowej i międzyregionalnej.

Organizacja VIII Targów Funduszy Europejskich jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

2015-11-24
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie


 
www.efs.slaskie.pl | www.efs.gov.pl | www.slaskie.pl                 Kontakt z administratorem portalu: tel. 032 774 04 33, mpodlaska@slaskie.pl

EFS slaskie.pl EFS śląskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Projekt i wykonanie strony www: Art4net s.c.