Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Europejski Fundusz Społeczny w Województwie Śląskim

Zapromuj się

Promocja jest jednym z kluczowych elementów zarządzania projektem współfinansowanym ze środków unijnych. Nie tylko dlatego, że obowiązek jej realizacji nakłada na każdego beneficjenta Komisja Europejska, ale przede wszystkim dlatego, że sprawne działania informacyjno–promocyjne są drogą do sukcesu wdrażanego projektu.

Problem w tym, że promocję często lekceważy się i pomija. Zarządzający projektami spychają ją na dalszy plan i choć nie brakuje na nią funduszy, to wciąż brakuje zrozumienia dla jej istotności. Trudno mówić o sprawnym zarządzaniu projektem, gdy nie ma dobrze przygotowanej i realizowanej strategii informacyjnej. Nie ma wątpliwości, że bez działań, o których często nawet nie myślimy w kategoriach promocyjnych, ciężej nam będzie choćby pozyskać partnerów, przeprowadzić skutecznie rekrutację uczestników projektu, czy w końcu poinformować o osiągniętych rezultatach.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób efektywnie prowadzić działania promocyjne? Skorzystaj z poradnika przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. 
www.efs.slaskie.pl | www.efs.gov.pl | www.slaskie.pl                 Kontakt z administratorem portalu: tel. 032 774 04 33, mpodlaska@slaskie.pl

EFS slaskie.pl EFS śląskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Projekt i wykonanie strony www: Art4net s.c.